Rekrutacja na Rok Szkolny 2017/18

Informujemy, że rekrutacja do naszej Szkoły rozpoczyna się 20.02.2017 r. Zapraszamy chętnych do klas:

• zerowych (pięciolatki i sześciolatki)
  • pierwszych
  • drugich
  • trzecich
  • czwartych

Przyjmujemy również uczniów z orzeczeniami o potrzebie nauczania specjalnego. Zajęcia odbywają się w domu ucznia lub w naszej filii przy ul. Jerzmanowskiego.

W głównej siedzibie Szkoły przy ul. Witosa 9 nie prowadzimy klas integracyjnych.

O przyjęciu do Szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Po wyczerpaniu się limitu wolnych miejsc w danej klasie, będzie pojawiać się informacja na naszej stronie www.

W celu zapisania dziecka do Szkoły należy:

• pobrać formularz zgłoszeniowy (zakładka rekrutacja) oraz przesłać wypełniony oraz podpisany skan na adres mailowy: sekretaraiat.ksp@wp.pl. Następnie w przeciągu do trzech dni roboczych otrzymuje się potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz informację o przyjęciu dziecka do Szkoły.  Zapisywać można się również podczas Dni Otwartych Szkoły. Terminarz znajduje się na stronie głównej

Nasza Szkoła funkcjonuje na zasadach szkoły publicznej. Nie pobiera się opłat za naukę oraz uczestniczenie w kołach zainteresowań.

Istnieje możliwość skorzystania z zajęć odpłatnych takich jak: native speaker (język angielski), nauka gry na pianinie, gitarze lub akordeonie, piłka nożna i tenis ziemny.