Dodatkowa rekrutacja

DODATKOWA REKRUTACJA!

Uwaga! Ostatnie wolne miejsca w naszej szkole! Zapraszamy do klas pierwszych i zerówek. Jeśli zależy Państwu na spokojnej, kameralnej atmosferze do nauki dla dzieci, życzliwego i indywidualnego podejścia do ucznia oraz katolickim charakterze szkoły, to jesteśmy miejscem stworzonym właśnie dla was.
Jesteśmy jedyną szkołą niepubliczną w regionie która nie pobiera czesnego! Chcemy, by każdy mógł uczyć się w komfortowych, przyjaznych warunkach bez względu na zasobność portfela!
Na dzieci czeka wysoko wykwalifikowana kadra, różnorodne zajęcia dodatkowe (m. in. native speaker, taniec towarzyski, gra na instrumentach, piłka nożna) a także liczne koła zainteresowań (m.in. muzyczne, teatralne, misyjne, eksperymentalne)
Zapraszamy do kontaktu osobiście, telefonicznie lub mailowo
Szkoła Podstawowa im. św. Joanny Molli w Krakowie, Witosa 9
kspmolli@gmail.com   534 987 380