Współpracujemy z:

Do zobaczenia w Nowym Roku !

Do zobaczenia w Nowym Roku !

Szanowni Państwo, W imieniu wszystkich pracowników Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. św. Joanny Molli oraz Niepublicznego Przedszkola Katolickiego „Mali Artyści” składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do spotkania w gronie rodzinnym, odpoczynku, spokoju i radości z narodzenia Chrystusa. 
Jednocześnie życzymy wspaniałego, pełnego miłości i pokoju Nowego Roku


Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony
powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków
Programu LIFE Unii Europejskiej.

Kontakt

ul. Witosa 9
30-612 Kraków

tel. kom. +48 537 203 928

Wyszukiwarka