Dzień Edukacji Narodowej

„Pracuj tak, jakby wszystko zależało od ciebie, ale ufaj tak, jakby wszystko zależało od Boga.” (Św. Augustyn)

Właśnie tymi słowami pragnę złożyć Państwu: Nauczycielom, Pracownikom niepedagogicznym, Rodzicom oraz Uczniom życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nie byłoby szkoły i nie byłoby edukacji, gdyby zabrakło któregoś z tych ogniw, dlatego głęboko wierzę, że wspólne tworzenie tego pięknego procesu będzie dla nas wszystkich wspaniałą przygodą i codzienną radością, a włożony trud owocować będzie zdobywaniem nowych doświadczeń i umiejętności.

Dyrektor mgr Joanna Urbańczyk

Dzień Edukacji Narodowej