Z ostatniej chwili – nauka w „Molli” pozostaje bezpłatna!

Jest mi niezwykle miło poinformować, że Przedstawiciel Organu Prowadzącego naszą Szkołę Pan Adam Harasimowicz nawiązał współpracę ze znaczącym Partnerem strategicznym, co oznacza, że nauka w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. Św. Joanny Molli pozostaje bezpłatna – na stałe. Potwierdza to równocześnie zapowiadane wcześniej okoliczności, że cały czas trwa intensywna praca nad pozyskaniem środków pozwalających na prowadzenie bezpłatnej dla Rodziców szkoły. Praca ta przyniosła efekty w postaci  ogłaszanej niniejszym wiadomości:

NAUKA W NASZEJ SZKOLE POZOSTAJE BEZPŁATNA DLA WSZYSTKICH KLAS!

Dyrektor Mirosław Rutkowski