Współpracujemy z:

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021Witam wszystkich, całą naszą szkolną rodzinę – uczniów, ich rodziców i opiekunów oraz wszystkich pracowników szkoły. Czas mamy szczególny. Rozesłałem już drogą mailową informację, że poza Mszą św. w kościele nie będziemy organizować spotkania ogólnego, na którym miałbym szansę powiedzieć kilka słów pożegnania, czynię więc to tą drogą. Rok szkolny 2020/2021 nie był łatwy – ze względu na wszystkim wiadome doświadczenia z pandemią, jak i inne sprawy. Ale do tego właśnie ma przygotowywać szkoła – do życia. Zarówno w czasach dobrych, kiedy wszystko układa się wspaniale, jesteśmy szczęśliwi i spełnieni, jak i w gorszych, gdy musimy sięgać do swoich najgłębiej ukrytych (na „czarną godzinę”) pokładów optymizmu i odwagi na trudny czas. Przetrwaliśmy razem i to jest najważniejsze. Chciałbym podzielić się swoim przekonaniem, że choć teraz nadchodzi następny czas próby, to też damy radę. Trzeba przyjąć taki plan, że wszyscy chcemy, aby nasza Szkoła się rozwijała, była kolorowa i radosna. Żeby trudno było z niej odchodzić, kiedy przyjdzie właściwy czas.

Teraz żegnamy się na krótko, miejmy nadzieję, że ten najbliższy czas będzie okresem regeneracji i leczenia ran po trudnych chwilach szkoły w warunkach pandemii. Odpocznijcie, miejcie piękne wakacje i niech te wakacje będą bezpieczne. Uważajcie szczególnie nad wodą, bądźcie rozsądni w każdych warunkach. Pamiętajcie o wszystkim, czego się o świecie nauczyliście. Wróćcie po wakacjach szczęśliwi.

Przypomnę – 25 czerwca o godzinie 8.30 Msza św., potem przechodzimy ostrożnie i bezkolizyjnie do swoich sal aby odebrać świadectwa i wszystko, co zostało dla was przygotowane.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Dyrektor Mirosław Rutkowski


Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony
powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków
Programu LIFE Unii Europejskiej.

Kontakt

ul. Witosa 9
30-612 Kraków

tel. kom. +48 537 203 928

Wyszukiwarka