Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

Anna Kopcińska

– nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego – absolwentka Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego i Akademii Ignatianium. Posiada różnorodne doświadczenie w pracy z dziećmi: jako wychowawca grupy przedszkolnej, nauczyciel w szkolnej zerówce, animator dziecięcy, a także będąc mamą dwójki dzieciaków. Cechuje ją otwartość i wyrozumiałość, a uśmiech to jej dewiza. Artystyczna, kreatywna dusza – osoba typu: dajcie jej cokolwiek, a zrobi z tego samolot.

Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

Katarzyna Dubel-Kida

– absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz informacji naukowej i bibliotekoznawstwa z nauczaniem języka polskiego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Interesuje się filmem, muzyką i zagadnieniami współczesnej pedagogiki.

Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne / historia

Joanna Łanik

– absolwentka historii i wiedzy o społeczeństwie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Interesuje się historią, filmem i muzyką. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, odkrywać ciekawe, historyczne miejsca.

Edukacja wczesnoszkolna

Sylwia Gąsłowska

– absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako wychowawca grupy przedszkolnej oraz wolontariuszka w Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom. Swój warsztat doskonaliła biorąc udział w szkoleniach dotyczących pracy z dziećmi. Jej pasją są książki oraz górskie wędrówki.

Neurologopedia, terapia pedagogiczna

Agnieszka Wojcieszczak

– absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza, pedagogika specjalna ze specjalizacją terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna, logopedia oraz neurologopedia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach specjalistycznych, zajmujących się terapią dzieci i młodzieży. Doskonaliła swój warsztat w ośrodkach na terenie Krakowa oraz poprzez udział w wielu kursach i szkoleniach. Prywatnie lubi dobre kino i podróże.

Magdalena Rataj-Kugler

– absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z uprawnieniami do nauki języka angielskiego Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Dietla w Krakowie. Swoją pasję do języków obcych przekuła w pomysł na życie do tego stopnia, że cały swój wolny czas poświęca planowaniu, jak urozmaicić dzieciom zajęcia. Jeśli ma chwilę podróżuje zwiedzając miasta Europy, odkrywa tajemnice brytyjskich i skandynawskich seriali kryminalnych oraz pochłania książki biograficzne i popularnonaukowe. Człowiek, który uważa, że poczucie humoru jest podstawą tworzenia dobrej atmosfery w zespole oraz w klasie.

Zajęcia świetlicowe

Dorota Kucia

– urodziła się w Krakowie, gdzie zdobywała kolejne szczeble edukacji. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej Ignatianum. Prywatnie mama dwóch wspaniałych córeczek. W wolnej chwili podróżuje i czyta książki. Praca w świetlicy szkolnej daje jej dużo satysfakcji.

Monika Wirga

– absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Psychologia jest jej pasją dlatego z dużym zaangażowaniem poświęca się swojej pracy, która daje jej dużo satysfakcji. Czynnie uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach psychologicznych podnosząc swój warsztat. Uwielbia kryminały, każdą wolną chwilę poświęca na czytanie. Na co dzień pracuje również z młodymi sportowcami w szkole sportowej, prywatnie fanka piłki nożnej. Angażuje się w idee wolontariatu, współpracując z fundacją która pomaga młodzieży z trudnych rodzin.