Współpracujemy z:

„Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu” - Jan Paweł II

Kadra

Dyrektor

Mirosław Rutkowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego na Wydziale Wychowania Fizycznego. Trener II klasy piłki ręcznej, instruktor siatkówki. Ukończył również Kurs Kwalifikacyjny z Zakresu Zarządzania Oświatą w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Nauczyciel dyplomowany z ponad dwudziestoletnim stażem pracy w szkole. Wieloletni dyrektor placówek oświatowych. W wolnych chwilach fotografuje, filmuje, tworzy grafikę, gra w piłkę nożną, a także pisze scenariusze przedstawień i opowiadania dla dzieci.

Katecheza

Rafał Indyk 

– teolog, absolwent Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, zaangażowany i formujący się we Wspólnocie „Głos na Pustyni”, chrześcijanin, który pragnie widzieć Kościół w jedności, animator wspólnot młodzieżowych, gitarzysta amator, chórzysta zaangażowany w wydarzenia liturgiczne Bazyliki braci Franciszkanów w Krakowie, aktywista społeczny obecny w czasie krakowskich inicjatyw przeciwdziałających społecznemu wykluczeniu, wolontariusz, autor bloga „Patrząc z góry”, katecheta z zawodu i z misji, wierzący,
że potencjał dzieci i młodzieży może wpłynąć na obraz i życie Kościoła i świata.


[/row]


Edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Żelasko

– absolwentka Akademii Ignatianum na kierunku pedagogika przedszkolna z edukacją wczesnoszkolną. Aktualnie,   w  trakcie studiów z zakresu pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną. Interesuje się literaturą dziecięcą. W wolnych chwilach lubi odwiedzać kino, biegać oraz podróżować.


Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

Małgorzata Daniec

– absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Uniwersytetu Rzeszowskiego, specjalność: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Obecnie swój warsztat pracy rozwija na kierunku logopedia (studia podyplomowe) na Krakowskiej Akademii im. Frycza – Modrzewskiego. Zainteresowana rozwojem mowy i tym,  jak mówić by dzieci nas słuchały oraz jak słuchać, by dzieci do nas mówiły.
Prywatnie jest szczęśliwą żoną i sympatykiem wspólnoty „Góra Oliwna” w Krakowie.


Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

Anna Kopcińska

– nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego – absolwentka Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego i Akademii Ignatianium. Posiada różnorodne doświadczenie w pracy z dziećmi: jako wychowawca grupy przedszkolnej, nauczyciel w szkolnej zerówce, animator dziecięcy, a także będąc mamą dwójki dzieciaków. Cechuje ją otwartość i wyrozumiałość, a uśmiech to jej dewiza. Artystyczna, kreatywna dusza – osoba typu: dajcie jej cokolwiek, a zrobi z tego samolot.


Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

Katarzyna Dubel-Kida

– absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz informacji naukowej i bibliotekoznawstwa z nauczaniem języka polskiego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Interesuje się filmem, muzyką i zagadnieniami współczesnej pedagogiki.


Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne / historia

Joanna Łanik

– absolwentka historii i wiedzy o społeczeństwie na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Interesuje się historią, filmem i muzyką. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, odkrywać ciekawe, historyczne miejsca.


Edukacja wczesnoszkolna

Sylwia Gąsłowska

– absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako wychowawca grupy przedszkolnej oraz wolontariuszka w Maltańskim Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom. Swój warsztat doskonaliła biorąc udział w szkoleniach dotyczących pracy z dziećmi. Jej pasją są książki oraz górskie wędrówki.


Informatyka

Radosław Sławomirski

– doktor nauk humanistycznych, w dyscyplinie kulturoznawstwo, absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego (Wiedza o teatrze, a także Studium Literacko-Artystyczne) oraz Akademii Pedagogicznej im. KEN w Krakowie (matematyka z informatyką). Poza pracą w szkole: wykładowca akademicki (Uczelnia im. B. Jańskiego w Krakowie) oraz Prezes Fundacji Vis Veritatis im. Św. Michała Archanioła. Zainteresowany kulturą, a w szczególności poezją. Autor tomów poetyckich Których nie znam (Warszawa, Wydawnictwo Nowy Świat 2008) i Pasażerka (Kraków, Księgarnia Akademicka 2018) oraz publikacji w antologiach poetyckich: Antologii Polskiej Poezji Tożsamościowej (2012), Wczoraj dziś jutro. Wiersze Pszczyńskiej Grupy Poetyckiej (2013), Świat poezją malowany. Antologia wydana w ramach konkursu poetyckiego (2016), czynny uczestnik „Pszczyńskich Jesieni Poetyckich”. Poza własną twórczością na swoim koncie zgromadził kilkadziesiąt artykułów dotykających współczesnej kultury polskiej i obszaru poradzieckiego, brał czynny udział w kilkudziesięciu konferencjach o tematyce kulturoznawczej w Polsce, Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Miłośnik podróży i odkrywania wciąż nowych miejsc.


Przyroda

Jacek Sowa

– absolwent Wydziału Zootechnicznego Akademii Rolniczej w Krakowie oraz  studiów podyplomowych
z przyrody, biologii i chemii. Nauczyciel dyplomowany z wieloletnim stażem pracy. Turysta i przyrodnik.


Matematyka

Krystyna Ślęczkowska

– studentka ostatniego roku studiów magisterskich Politechniki Krakowskiej na kierunku matematyka ze specjalnością: matematyka w finansach i ekonomii.
Od kilku lat pomaga dzieciom i młodzieży w zrozumieniu matematyki i zastosowaniu jej w codziennym życiu.
Jej największą pasją jest sport, między innymi bieganie (udział w półmaratonach) oraz w młodości trenowała boks (mistrzyni juniorek małopolski).


Muzyka

Kamilia Buś-Spadlińska

– absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Wychowanie Muzyczne. Studiowała również śpiew solowy. Muzyk zawodowy: skrzypaczka oraz czynna artystka sceniczna w zakresie śpiewu operowego, występuje w kraju i za granicą. W 2017 r. ukończyła studia z resocjalizacji. Jej pasją jest śpiew, podróże, taniec flamenco oraz praca z młodzieżą. Osoba obdarzona mnóstwem pomysłów, energii i dużym poczuciem humoru.


Wychowanie fizyczne

Beata Błońska

– absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Nauczyciel  dyplomowany z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Propaguje zdrowy styl życia,  ruch przez zabawę  i zdrową rywalizację. W młodości trenowała pływanie, dlatego w wolnych chwilach uwielbia spędzać czas nad wodą. Pasjonuje się podróżami, sportami wodnymi i tańcem.


Neurologopedia, terapia pedagogiczna

Agnieszka Wojcieszczak

– absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza, pedagogika specjalna ze specjalizacją terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna, logopedia oraz neurologopedia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach specjalistycznych, zajmujących się terapią dzieci i młodzieży. Doskonaliła swój warsztat w ośrodkach na terenie Krakowa oraz poprzez udział w wielu kursach i szkoleniach. Prywatnie lubi dobre kino i podróże.


Logopedia / Język polski

Daria Choma

– absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku filologia polska z logopedią. Swoje doświadczenie zdobywała jako terapeuta w Polskim Czerwonym Krzyżu, a także w fundacji Help You. Brała udział w wielu kursach i konferencjach z zakresu logopedii. Prywatnie lubi czytać książki, podróżować, oraz grać w koszykówkę.


Język angielski

Magdalena Rataj-Kugler

– absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z uprawnieniami do nauki języka angielskiego Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Dietla w Krakowie. Swoją pasję do języków obcych przekuła w pomysł na życie do tego stopnia, że cały swój wolny czas poświęca planowaniu, jak urozmaicić dzieciom zajęcia. Jeśli ma chwilę podróżuje zwiedzając miasta Europy, odkrywa tajemnice brytyjskich i skandynawskich seriali kryminalnych oraz pochłania książki biograficzne i popularnonaukowe. Człowiek, który uważa, że poczucie humoru jest podstawą tworzenia dobrej atmosfery w zespole oraz w klasie.


Zajęcia świetlicowe

Dorota Kucia

– urodziła się w Krakowie, gdzie zdobywała kolejne szczeble edukacji. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Filozoficzno-Pedagogicznej Ignatianum. Prywatnie mama dwóch wspaniałych córeczek. W wolnej chwili podróżuje i czyta książki. Praca w świetlicy szkolnej daje jej dużo satysfakcji.


Psycholog

Monika Wirga

– absolwentka psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Psychologia jest jej pasją dlatego z dużym zaangażowaniem poświęca się swojej pracy, która daje jej dużo satysfakcji. Czynnie uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach psychologicznych podnosząc swój warsztat. Uwielbia kryminały, każdą wolną chwilę poświęca na czytanie. Na co dzień pracuje również z młodymi sportowcami w szkole sportowej, prywatnie fanka piłki nożnej. Angażuje się w idee wolontariatu, współpracując z fundacją która pomaga młodzieży z trudnych rodzin.