Nasza szkoła

Dzieciństwo to piękny okres. Ciekawość świata oraz umiejętność cieszenia się również z małych rzeczy to coś, co u wielu osób, podczas dorastania, niestety powoli zanika. Zależy nam na tym, żeby nasza szkoła była miejscem, w którym uczniowie mogą dawać upust swojej ciekawości, kreatywności, rozwijać ją, pytać oraz nawiązywać cenne relacje z rówieśnikami.

Katolicka zerówka – wykwalifikowana kadra i indywidualne podejście do uczniów

Z uwagą dobieramy kadrę, biorąc pod uwagę wykształcenie każdej z osób, jej doświadczenie oraz indywidualne predyspozycje do pracy z dziećmi – otwartość i empatię. Kierując się tymi zasadami, udało się nam w taki sposób dobrać nasz zespół, aby Państwa pociechy mogły z naszą pomocą rozwijać się, zyskiwać nowe umiejętności w naszej bezpłatnej zerówce i czuć, że z każdym problemem mogą zwrócić się do pedagoga.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieci mają różne charaktery i przyswajają informacje w różnym tempie. Podczas nauczania staramy się brać pod uwagę te indywidualne uwarunkowania uczniów i naszą uwagę rozdzielać równo między każde dziecko. Mamy ułatwione zadanie, bo grupy zajęciowe w naszej bezpłatnej katolickiej zerówce są na tyle kameralne, że opiekun bez trudu może efektywnie współpracować z uczniami.

Jednym z naszych celów, jest wspieranie ciekawości świata u dzieci i zapewnienie im okazji do rozwijania swoich umiejętności. Tę filozofię realizujemy, organizując szereg zajęć dodatkowych. Uważamy, że jak najwcześniej należy pomagać małemu człowiekowi w zgłębianiu jego pasji. W naszej ofercie znajdą Państwo kilka ciekawych propozycji, które pozwolą dziecku wykorzystać drzemiące w nim pokłady kreatywności. W ramach takich zajęć dziecko może m.in.:

• rozwijać takie przydatne umiejętności, jak talent kulinarny, czy nauka języka migowego;
  • pogłębiać zainteresowania szeroko pojętą sztuką (muzyka, taniec, malowanie);
  • zdobywać wiedzę, którą można wykorzystać na dalszych etapach edukacji (np. nauka języka obcego).
Nasza szkoła
W naszej bezpłatnej zerówce dziecko jest najważniejsze

Dziecko potrzebuje przewodnika, który pomoże mu w odkrywaniu świata. Wiemy, że w tej roli nie wyręczymy Rodziców, którzy mają największy wpływ na to, jak ten proces będzie kształtowany. Z przyjemnością jednak wesprzemy Państwa w staraniach, mających na celu rozwijaniu dziecięcych pasji i umiejętności. Bardzo ważne jest dla nas to, żeby współpracować z Rodzicami. Osoby, którzy wybierają naszą zerówkę dla swoich pociech, mogą poczuć, że mają wpływ na to, jak przebiega edukacja ich dziecka. Jesteśmy otwarci, komunikatywni, nastawieni na dialog i tworzymy wiele okazji do tego, żeby Rodzic mógł mieć swój udział w tworzeniu naszego szkolnego środowiska.

Jesteśmy dumni, że ufają nam Państwo na tyle, by powierzyć nam coś najcenniejszego – rozwój Państwa dziecka. Codziennie dbamy o to, żeby nie zawieść tego zaufania. Dzięki regularnym staraniom i utrzymywaniu standardów, które sobie nałożyliśmy, nasza szkoła na Krakowskim Kurdwanowie jest przestrzenią w pełni przyjazną małym ludziom. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z tym, jak działamy, serdecznie zapraszamy do kontaktu.